linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту

Про платформу

Study.NAZK – це навчальна платформа Національного агентства з питань запобігання корупції, де кожен може пройти безкоштовні онлайн-курси на антикорупційну тематику.

У наших курсах розкриваються важливі та актуальні теми доступною мовою: для того, щоб кожен міг розібратися та без надзусиль отримати нові знання та навички, необхідні для роботи, громадської діяльності або загального розвитку. Також ми пропонуємо навчання у зручному форматі, адже наші курси можна проходити у будь-який час, коли зручно саме вам – з комп'ютера або смартфона.

До розробки курсів ми залучаємо найкращих експертів у своїх галузях, бо ви заслуговуєте на найбільш актуальну та корисну інформацію.

Ми віримо в освіту і безперервний професійний та особистісний розвиток. За час роботи НАЗК ми також переконалися в тому, що одним з ефективних способів запобігання корупції є навчання. Адже завжди існує частка правопорушень, скоєних без злочинного умислу, а через незнання або нерозуміння законів та правил. Ми хочемо виправити це і допомогти.

Користуйтеся зручними інструментами пошуку курсів, актуальних саме для вас, і не відкладайте навчання на понеділок – починайте прокачувати себе просто зараз :)