linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту
course about background

Інструменти впливу для громадян

Змінюй громаду і країну!

Кишеньковий довідник

9 інструментів впливу для громадян:
як використовувати?

Сьогодні, коли увесь світ захоплюється Україною та нашими ЗСУ, ми маємо унікальний шанс розвинути нашу державу та вивести її на новий рівень. Зробити її нашим місцем сили і можливостей.

Для цього дуже важливо усвідомити, що саме активні громадяни можуть бути тим самим рушієм змін. Ми можемо і маємо право моніторити владу, вимагати від неї прозорість та підзвітність, долучатися до різноманітних процесів на місцях.

З чого почати? Дізнатися більше про інструменти громадської участі: які вони бувають, як працюють та як їх правильно використовувати.

Ми зібрали для вас в один довідник найважливішу інформацію про ефективні інструменти громадської участі, які допоможуть вам змінити світ довкола себе. Чим корисні електронні петиції, що можна придбати в межах громадського бюджету та для чого взагалі брати участь у громадських слуханнях? Про ці та інші способи прямої демократії дізнавайтеся просто зараз. Або коли вам зручно, адже інформація доступна 24/7 :)

Вас очікують
9 інструментів:

 1. Громадський бюджет
 2. Громадські слухання
 3. Місцеві ініціативи
 4. Електронні петиції
 5. Загальні збори громадян
 6. Громадська експертиза
 7. Консультації з громадськістю
 8. Запити на отримання публічної інформації / звернення громадян
 9. Громадська рада
Не забуваймо, що саме проактивні, доброчесні та обізнані громадяни – потужний рушій для успішного розвитку маленьких громад, великих міст і всієї України загалом.
 1. Доступ до курсу

  Матеріали доступні 24/7
 2. Початок занять

Зареєструватися на курс