linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx
Перейти до головного змісту
course about background

Звітування партій в Україні і робота е-Реєстру POLITDATA

POLITDATA: е-звітування політичних партій

Онлайн-курс для представників політичних партій та тих, хто хоче дізнатися більше про звітування партій в Україні й роботу е-Реєстру POLITDATA.

ПРО КУРС

У цьому курсі ви дізнаєтеся про правила отримання й використання коштів політпартіями та чому звітність партій — важлива. А ще — навчитеся правильно звітувати й користуватися е-Реєстром POLITDATA.

Курс допоможе представникам політпартій запобігти помилкам під час звітування, а громадським активістам — здійснювати ефективний моніторинг.

ПРОГРАМА КУРСУ

Модуль 1 "Фінансування політичних партій"

Розглянемо особливості державного та приватного фінансування. Пояснимо основні правила звітування.

Модуль 2 "Робота з електронним Реєстром POLITDATA"

Навчимося реєструватися в системі та працювати в ній. Ви отримаєте покрокові інструкції, які допоможуть заповнити звіт без помилок.

Модуль 3 "Перевірка звітів та відповідальність"

Розберемося, хто та як перевіряє звіти, а також які наслідки для партій у разі порушення порядку й правил звітування. До того ж дізнаємося про найпоширеніші помилки, яких припускаються партії під час звітування.

РОЗРОБНИКИ

Онлайн-курс розробило Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та студією онлайн-освіти EdEra — за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства міжнародних справ Канади. Будь-які думки, висловлені у цій публікації, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID, урядів США або Канади.  1. Доступ до курсу

    Матеріали доступні 24/7
  2. Початок занять

Зареєструватися на курс